no-img
هدف دانلود

کتاب چگونه با هر آدمی ارتباط برقرار کنیم


هدف دانلود
adsads
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
کتاب چگونه با هر آدمی ارتباط برقرار کنیم
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
pdf
سپتامبر 2, 2019
8.11 مگابایت

کتاب چگونه با هر آدمی ارتباط برقرار کنیم


انتخاب عنوان کتاب “ چگونه با هر آدمی ارتباط برقرار کنیم ” در نهایت هوشمندی، شما را به خود جذب می‌کند تا هر چه بیشتر توانایی ارتباط اجتماعی‌تان را بالا ببرید. اما این زیرکی به‌ معنای حقه نیست، چون این کتاب در کمال صداقت به سؤالات و راهکارهای برقراری رابطه در موقعیت‌های مختلف می‌پردازد.

تا حالا شده کسانی رو که به نظر همه چیز دارند تحسین کنی؟ کسانی که با اعتماد به نفس در مهمانی گپ میزنند،با قدرت بیان عالی در جلسات کاری صحبت میکنند و همه ی بهترین ها را دارند.از بهترین شغل تا بهترین زندگی اجتماعی.حتما فکر میکنی از تو باهوشترند یا زیبا تر؟
اما نه، اصلا چنین نیست. اگر به دنبال رمز موفقیتشان هستی این کتاب به تو کمک خواهد کرد.

کتاب چگونه با هر آدمی ارتباط برقرار کنیم شامل ۹ بخش و ارائه‌ی ۹۲ راهکار ساده برای برقراری ارتباط است که در عین سادگی، بسیار مؤثرند. یادگیری تکنیک‌هایی که در نگاه اول شما را شخصیتی اجتماعی و مبادی آداب نشان می‌دهند، حتما دلخواه هر کسی و در هر جایگاه و ملاقاتی است؛ هرچند برای برخی افراد این خواسته به آرزو بدل می‌شود. سرفصل‌ها نیز با دقت و وسواس انتخاب شده‌اند تا مبادا ذکر نکته‌ی خاصی از قلم بیفتد.

کتاب چگونه با هرآدمی ارتباط برقرار کنیم برای چه کسانی مناسب است؟

اگر در روابط کاری خود با همکاران‌تان گاهی اوقات دچار مشکل می‌شوید یا در قرارهای عاشقانه خجالتی هستید، این کتاب راهگشاترین خواهد بود. در این کتاب راه‌های افزایش اعتمادبه‌نفس، چگونگی به‌کارگیری زبان بدن و همچنین تأثیر آن بر رفتار شخص مقابل به‌خوبی توضیح داده می‌شود. این کتاب حتی پا را فراتر گذاشته و شما را در موقعیت‌های مختلف قرار می‌دهد. مثلا اینکه اگر یک هنرپیشه یا سیاستمدار مشهور را از نزدیک ببینید یا قصد ملاقات با وی را داشته باشید، بدون‌شک باید در انتخاب نوع کلمات و ظاهر خود دقت بیشتری کنید. پس اگر به روابط بیرونی خود اهمیت می‌دهید و قصد دارید در هر جمع و برای هر کسی شخصیت قابل‌احترام و دوست‌داشتنی باشید، این کتاب برای شماست.ads

دیدگاه ها


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *